Perwatch geniş kapsamlı bir takip ve performans değerlendirme yazılımdır. Beyaz yakalı personelin bilgisayar aktivitelerini izleyerek performansını ölçer, değerlendirir ve size en gerçekçi performans ve maliyet değerlerini çıkartır. Olası yasa dışı aktivitelerinin önüne geçer ve firmanızı korur.
Evet. İsterseniz sadece izleme modunda ya da seçeneklerden belirleyerek de tam yetkili olarak bağlantı yapabilirsiniz.
Evet. 14 günlük deneme sürümü süresince herhangi bir kesinti olmadan Perwatch ürününü tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz.
Perwatch bir casus yazılımı değildir ve kendini bu şekilde konumlandırmaz. Personel performansını analiz etmek içi tasarlanmıştır. Bu nedenle uygulamayı firmanız içinde sahip olduğunuz ve ağ yetkilerinin sizde olduğu cihazlara kurmanız gerekmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için Kullanım Koşulları kısmına bakabilirsiniz.
Hayır. Perwatch tamamen bulut üzerinden çalışır. Kontrol panelinde firmanızı oluşturduğunuz anda size özel bir program üretilir. Bu programı takip etmek istediğiniz bilgisayarlara kurmanız yeterlidir. Ek bir kurulum ya da ayar gerektirmemektedir.
Evet. Perwatch size hangi dosyaya kimin eriştiğini, silinmeleri, oluşturmaları ve kopyaları söyleyebilir.
USB Flash bellekleri engelleme özelliği bulunur. USB bellekleri tamamen kapatabilir ya da sadece firmanız için tanımladığınız belleklerin çalışmasını sağlayabilirsiniz.
İsterseniz evet. Perwatch varsayılan olarak gizli modda çalışır. Program ekle kaldırda ya da başka bir yerde iz tutmaz. Eğer siz görünmesini isterseniz kendini taskbar alanına yerleştirip kullanıcıya çalıştığını bildirebilir.
Şu anda Windows 7-8-10 ve Windows Server 2008-2012-2016-2019 versiyonlarında sorunsuz çalışmaktadır. Bu işletim sistemlerinden veri takibi yapabilirsiniz. Mac-OS için çalışmalar devam etmektedir.
Yavaşlatmaz. Topladığı veri itibariyle çok az kaynak tüketecek şekilde optimize edilmiştir.
Perwatch tamamen Browser destekli bir sistemdir. Tüm Windows, Linux, Mac-OS ve Android – IOS sistemlerinde kullanılabilir, Takip ve Uzak masaüstü bağlantısı Chrome, Firefox, Opera, Edge gibi browserlardan bir eklenti yüklemeden yapılabilir. Size sadece aktif bir internet bağlantısı yetecektir.
Hayır. Perwatch bir ajan uygulaması olarak kendini konumlandırmamaktadır. Kullanıcının tuş aktiviteleri takip edilmez ve kayıt altına alınmaz.
Evet. Perwatch klavye ve mouse kullanımlarını anlık olarak kontrol eder. Eğer belirli bir süre hareket olmazsa, o anda üstünde çalışılan sayfayı aktif olarak işaretlemeyi bırakır. Böylece yanlış bir değerlendirmenin önüne geçer.
Cihaz başı lisanslama yapılmaktadır. Her bilgisayar ya da varsa desteklenen cep telefonları için lisans alınması gerekiyor. Pewatch tek lisans, tüm özellik fiyatlaması ile çalışıyor. Bu nedenle reklamı yapılan tüm özellikleri tek bir lisans fiyatı ile müşteriye sunuluyor. Bununla beraber ekran görüntüleri ve geçmiş verilerin daha uzun süre tutulması isteniyorsa, ek alan paketleri satın alınabiliyor.
Şu anda hayır ancak Android platformunda çalışmamız devam ediyor. IOS için de 2019 yılı içinde başlanması hedefleniyor. En kısa zamanda mobil tarafta da kullanımları raporlama hedefimiz bulunuyor.
Şu anda sadece bulut sistemi olarak hizmet vermekteyiz. Yakın bir gelecekte On premise sürümü düşünülüyor. Gelişmeleri takip etmek için mail listemize abone olabilirsiniz.